Na predaj udržiavaný RD vo Vaďovciach

93 000€
Celková rozloha
1095 m2
Úžitková plocha spolu
275 m2
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Komora
áno
Letná kuchyňa
áno
Kanalizácia
žumpa
Voda
obecná
Plyn
áno
Elektrina
220/ 380 v
Garáž s dielňou
áno
Počet miestností
4+ kuchyňa
Mám záujem

Na predaj udržiavaný RD vo Vaďovciach

93 000€

Realitná kancelária DOM Reality  s.r.o. ponúka na predaj udržiavaný rodinný dom vhodný pre početnú rodinu alebo podnikavého nového majiteľa, ktorý ocení rozlohu tejto nehnuteľnosti, nakoľko ponúka rôzne využite ( bývanie sa dá spojiť s podnikateľskými účelmi alebo je tu možnosť vybudovať súkromnú saunu, domáce fitness a podobne) :-) Nehnuteľnosť aktuálne ponúka priestrannú kuchyňu a 2 obytné miestnosti, WC s kúpeľňou, špajzu, letnú kuchyňu a garáž. Ďalej domček disponuje  ďalšími dvomi miestnosťami, ktoré sa v prípade záujmu môžu využívať ako obytné alebo sklady a pod.. Garáž je umiestnená vo dvore. Nehnuteľnosť zabezpečuje maximálne súkromie nakoľko je do tvaru "U" a v uzatvorenom dvore sa dá vybudovať príjemné posedenie s grilom alebo umiestniť bazén s tým, že nového majiteľa nebudú rušiť žiadni susedia :-)

Celková rozloha pozemku spolu je 1095 m2.  Z toho úžitková plocha domu s príslušenstvom je 275 m2. 

V časti 3D vizualizácie sme pre vás pripravili inšpiráciu na možnú rekonštrukciu tejto nehnuteľnosti :-)

Výhoda chalúpky:  

* nehnuteľnosť je v udržiavaná a v dobrom stave - možné okamžité bývanie ( záleží od náročnosti nového majiteľa)

* priestranná a dobre dispozične riešená nehnuteľnosť

* zrekonštruovaná kúpeľňa a WC

* betónové podlahy

* z časti plastové okná

* zaujímavosťou je, že prechod k nehnuteľnosti je cez príjemne pretekajúci potôčik pri dome :-) zabezpečuje jedinečné čaro tejto nehnuteľnosti ( most je pevný a používa sa aj na prechod motorových vozidiel). Nachádza sa vo veľmi kľudnej časti obce. 

IS

* elektrina pôvodná v časti rekonštrukcia

* voda - obecná

* kanalizácia - žumpa

* plyn - pripravená prípojka pri dome v prípade záujmu možnosť napojenia

Kúrenie je zabezpečené: 

* kachle v kuchyni a obývacej miestnosti

* ohrev vody - bojler elektrický 

Okolie je veľmi príjemné - klasická vidiecka ulica popri potoku :-)  V obci sa nachádza autobusová zastávka a vlaková stanica. Pohostinstvo, 2 x potraviny, fitness, škola a škôlka. Kostol, knižnica a obecný úrad. Napojenie na diaľnicu smer BA /ZA cca 20 min., celkovo napr. v Bratislave vie byť budúci majiteľ cca za 1 hodinku.  

TIP: súčasťou rodinného domu je aj krásna slnečná záhrada o rozlohe 452 m2, ktorá ma prístupovú asfaltovú komunikáciu aj z opačnej strany ako je vstup do rodinného domu. V prípade, ak by nový majiteľ nepotreboval využívať uvedenú záhradu, tak ju vie odčleniť od nehnuteľnosti a získať finančné prostriedky na rekonštrukciu podľa svojich predstáv alebo len získať nejakú hotovosť späť :-)

Poznámka: v obci žije majster tesár so synom, ktorí dokážu vytvoriť z dreva prekrásne sochy veľkých rozmerov - odporúčame si pozrieť ich diela :-) Vaďovce stráži rohatý Minotaurus - viď fotogalériu

Kancelária Dom Reality  s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vaďovce

Obec Vaďovce leží v juhozápadnej častiokresu Trenčín v údolí potoka Trstie /Topolecký potok/. 

Samotná obec je pretiahnutá v niekoľkých radoch popri potoku v dĺžke asi  2kilometrov. Chotár obce je rozložený v nížine popri potoku a na dolných svahoch medzi Bielymi Karpatami a severnými výbežkami Malých Karpát. Nadmorská výška je 220 až 370 m nad morom, takže absolútny rozdiel medzi najnižším a najvyššie položeným miestom  v chotárije 1850 m.

 Chotár obce susedí v južnej a východnej časti s chotármi obcí Čachtice, Višňové a Hrachovište, na západnej a severnej časti s chotármi obcí Kostolné, Hrašné, Lubina, Hrušové a mestom Stará Turá.