Ponúkame na prenájom obchodné/administratívne priestory

292€
Lokalita
Brezová pod Bradlom
Rozloha
73,1 m2
Predajňa
1x
Sklad
2x
Rekonštrukcia
čiastočná
Samostatný vchod
áno
Depozit
150 eur
Poplatok pre RK
300 eur
Mám záujem

Ponúkame na prenájom obchodné/administratívne priestory

292€

DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na prenájom obchodné alebo kancelárske priestory vo výbornej frekventovanej lokalite mesta Brezová pod Bradlom, na námestí Gen. M. R. Štefánika ( vo dvore). Okolo priestoru je veľký denný pohyb osôb - ideálne miesto na podnikanie. 

Komerčný priestor sa nachádza v polyfunkčnej budove, na prízemí a je o úžitkovej ploche 73,1 m2. Ide o jednu veľkú otvorenú halu (predajňu) o ploche 40,20 m2, ktorá má samostatný vchod. V predajni sa nachádza , 2x sklad o ploche 14,50 m2 a 16,30 m2.  

Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, kedy boli menené z časti nové plastové okná, znížené sádrokartónové stropy (kazety), robená nová fasáda a nové protipožiarne dvere.  Pôvodne sa priestor využíval ako predajňa drogérie, aktuálne sa  nevyužíva. 

Táto ponuka je vhodná na podnikateľské účely - možno využiť ako cukráreň, predajňu zdravej výživy, vinotéky,..... prevádzky ako krčma, bar, herňa sú vylúčené

Predajňa je novému nájomcovi k dispozícii od 01.06.2020 na dobu 2 roky s možnosťou predĺženia nájmu. 

VÝHODY:

* výborná a frekventovaná lokalita

* samostatný vchod - 1x z dvora, 1x z rampy

* majiteľ poskytne novému nájomcovi doterajšie zariadenie drogérie (vínotéky) za evidenčné ceny- dohodou

* BONUS - v cene nájmu 1x parkovacie miesto priamo pri budove

* V prípade záujmu je možné si k danému predmetu nájmu prenajať terasu o ploche 24 m2 za príplatok 50 EUR/mesiac

Prvotné náklady pre nového nájomcu:

* nájomné vo výške 292 EUR/ mesiac -  (štartovacia cena)

* depozit vo výške 150 EUR

* jednorázový poplatok pre RK 300 EUR

Poznámka:

* v cene nájmu nie sú zahrnuté energie

* štartovacia cena 292 EUR/ mesiac (4EURÁ/ m2) je minimálne 6 mesiacov, podľa dohody po uplynutí tejto doby sa mesačné nájomné zvyšuje na cenu 5,50 EUR/ m2

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie  zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na nájomných zmluvách a odovzdávací protokol.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 447 029

Myjava

Myjava je okresné mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Trenčianskeho kraja, 50 km od krajského mesta Trenčín.

V meste sa nachádza autobusová a vlaková stanica. Námestie mesta prešlo krásnou inováciou a pôsobí veľmi moderne. V meste sa nachádza viacero bánk, obchodné domy LIDL, BILLA, TESCO. V centre mesta je umiestnený hotel Štefánik, ktorý určite stojí za návštevu, buď reštaurácie, ubytovania alebo wellness. V meste sa nachádzajú aj priemyselné parky a výroba rozmanitého zamerania . Na okraji mesta je umiestnená NEMOCNICA s poliklinikou. Pre milovníkov plávania je k dispozícii krytá plaváreň a vonkajší bazén. Myjava je známa Folklórnymi slávnosťami, ktoré sa každoročne v meste konajú.Počet obyvateľov je približne 13000. V meste je veľa príjemných kaviarní, obchodíkov a reštaurácii. 

" Mesto má osobitý ráz, nezameniteľnú históriu a viacero špecifických čŕt, jedinečných v celoslovenskom meradle.Na úvod treba poznamenať, že rozvoj mesta Myjavy, ešte korektnejšie ako pri iných mestách podobnej veľkosti na Slovensku, nemôžeme oddeľovať od vývoja jej okolia, vidieckeho zázemia. Práve tento vidiecky priestor dáva regiónu a následne mestu Myjava ako jeho prirodzenému centru, nezameniteľnú pečať. Tento vidiecky priestor kopaničiarskeho charakteru úzko súvisí s prírodnými podmienkami tejto oblasti. Myjavská pahorkatina tvorí v podstate medzihorie medzi chrbtami Malých a Bielych Karpát. Má charakter nevysokých, avšak značne rozčlenených pahorkov, kde absentujú výraznejšie údolia a chrbty. Tieto prírodné danosti, okrem iných faktorov, výrazným spôsobom ovplyvnili osídlenie tohto priestoru, ktoré dostalo rozptýlený charakter. Ako áno, ako nie, aj v priestore s rozptýleným charakterom osídlenia sa časom utvorí prirodzené centrum, kde sa koncentrujú činnosti a služby regionálneho významu. Práve takýmto centrom sa stala Myjava."

Zdroj: https://www.infoweby.sk/referaty/299-myjava